Witamy w MPWiK Mysłowice

Witamy na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Mysłowicach i zapraszamy do zapoznania się z nią.


Aktualności

 1. Pracowity początek roku w MPWiK….

  Pracowity początek roku w MPWiK…. - miniatura

  Bardzo pracowity okazał się początek bieżącego roku dla służb Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach. Otóż poza licznymi awariami, które miały miejsce w ostatnich dwóch miesiącach, kilka rozpoczętych w ubiegłym roku remontów zostało zakończonych oraz podjęto się modernizacji sieci w kolejnych ulicach.

  Pracowity początek roku w MPWiK…. - czytaj więcej

 2. System sms-owej informacji mieszkańców miasta Mysłowice

  baner3

  Dziękujemy za rejestrację.

  Usługa powiadamiania sms-ami mieszkańców Mysłowic o przerwach i zakłóceniach w dostawach wody oraz o miejscach zlokalizowania beczkowozów dystrybuujących wodę zastępczą jest bezpłatna.

 3. NOWOSCI W MPWIK! - „RADIOWE MYSŁOWICE”

  NOWOSCI W MPWIK! - „RADIOWE MYSŁOWICE” - miniatura

  Najnowsza technologia wkroczyła do domów i mieszkań klientów mysłowickich wodociągów. Śnieg, psy lub nieobecność mieszkańców posesji nie przeszkodzą już wodociągowcom w odczytaniu wskazań wodomierza. MPWiK od 2013 roku wdraża w mieście radiowy system odczytu wodomierzy. Inwestycja się sprawdziła i w najbliższym roku Spółka planuje objąć systemem kolejne 2 tys. nieruchomości.

  NOWOSCI W MPWIK! - „RADIOWE MYSŁOWICE” - czytaj więcej

 4. Zaproszenie do negocjacji

  Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Mysłowicach zaprasza do składania ofert których przedmiotem będzie zbycie zbędnego składnika majątku - działki niezabudowanej o powierzchni 2197 m2 zlokalizowanej przy ul Kościelniaka na działce o numerze geodezyjnym 414/16 dla której Sąd Rejonowy w Mysłowicach prowadzi Księgę Wieczystą o numerze KA1L/00015822/9.

  kos

  Zaproszenie do negocjacji - czytaj więcej

Wyszukiwarka