Witamy w MPWiK Mysłowice

Witamy na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Mysłowicach i zapraszamy do zapoznania się z nią.


Aktualności

 1. Awaria wodociągowa i możliwe przerwy w dostawie wody

  Informujemy, iż w związku awarią na sieci wodociągowej mogą wystąpić czasowe przerwy w dostawie wody w dniu 22.10.2014 r. na ulicach:

  Awaria wodociągowa i możliwe przerwy w dostawie wody - czytaj więcej

 2. Awaria wodociągowa i możliwe przerwy w dostawie wody

  Informujemy, iż w związku z planowanymi pracami na sieci wodociągowej mogą wystąpić czasowe przerwy w dostawie wody w dniu 21.10.2014 r. na ulicach:
  3 Maja, Graniczna, Kręta
  Przewidywany okres przerw w dostawie wody:8:00-18:00
  Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

 3. Podsumowania, plany i inwestycje w MPWiK!

  Podsumowania, plany i inwestycje w MPWiK! - miniatura

  Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach nie próżnuje, co wielokrotnie zauważają mieszkańcy naszego miasta . Gdyż każdego dnia realizując strategię tworzenia podstaw solidnej firmy wodociągowej pracownicy przedsiębiorstwa dokładają wszelkich starań, aby stan sieci w mieście znacząco się poprawił, a życie mieszkańców w coraz mniejszym stopniu utrudniane było przez przerwy w dostawie wody czy trudności komunikacyjne.

  Podsumowania, plany i inwestycje w MPWiK! - czytaj więcej

 4. Prace na sieci i możliwe utrudnienia w ruchu

  W związku z pracami kanalizacyjnymi polegającymi na czyszczeniu sieci kanalizacji i inspekcji telewizyjnej, informujemy że na ulicy Strażackiej na odcinku od nr 6 do skrzyżowania z Placem Wolności mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Firma Aarslef wykona prace metodą rękawa żywicznego. Prace potrwają od dnia 22.09.14 od godz. 17.00 do dnia 24.09.14 do godz. 10.00.

  Prace na sieci i możliwe utrudnienia w ruchu - czytaj więcej

Wyszukiwarka