Witamy w MPWiK Mysłowice

Witamy na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Mysłowicach i zapraszamy do zapoznania się z nią.


Aktualności

 1. Awaria i prace wodociągowe - 24.04.2015 r.

  Informujemy, iż w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej w dniu 24 kwietnia mogą wystąpić czasowe przerwy w dostawie wody na ulicy Laryskiej.
  Planowany okres przerw w dostawie wody: 7:40-13:00.

  Planowane są również prace wodociągowe w związku z którymi mogą wystąpić czasowe przerwy w dostawie wody w godzinach 7:00-17:00 na poniższych ulicach: Brzęczkowicka, Ziętka, Zielona, Polna, Wiśniowa, Portowa, Żeromskiego, Rzeczna, Sułkowskiego, Miła, Żytnia, Korfantego, Nygi, Krótka, Wały, Nad Przemszą, Hlonda, Rumiankowej, Bławatków, Promenada, Kani, Kolejowa.
  Do dyspozycji mieszkańców będzie przemieszczał się mobilny beczkowóz.

 2. Dokumentacja zdjęciowa dot. potwierdzenia stanu wodomierza

  W związku z wdrożeniem nowego systemu informatycznego w Biurze Obsługi Klienta informujemy, iż odczytywacze będą wykonywać dokumentację zdjęciową dotyczącą potwierdzenia stanu wodomierza. Zdjęcia wykonywane będą co kwartał.
  Fotografia wodomierza będzie znajdować się „na koncie” klienta, który w każdej chwili będzie mógł sprawdzić jego odczyt w BOK.

 3. Inwentaryzacja sieci wodociągowej

  W związku z inwentaryzacją sieci wodociągowej na terenie miasta Mysłowice informujemy, że pracownicy MPWiK będą składać wizyty u mieszkańców w celu podpisania oświadczenia o własności sieci wodociągowej przebiegającej przez ich działki.
  Pracownicy MPWiK będą posiadać identyfikatory, na których zawarte są informacje dotyczące: stanowiska, danych osobowych pracownika, logo firmy oraz informacją do czego zostali upoważnieni. Ponadto, znajduje się na nich numer telefonu pod który mogą Państwo zadzwonić celem uzyskania dodatkowych informacji.

  Inwentaryzacja sieci wodociągowej - czytaj więcej

 4. System sms-owej informacji mieszkańców miasta Mysłowice

  baner3

  Dziękujemy za rejestrację.

  Usługa powiadamiania sms-ami mieszkańców Mysłowic o przerwach i zakłóceniach w dostawach wody oraz o miejscach zlokalizowania beczkowozów dystrybuujących wodę zastępczą jest bezpłatna.

Wyszukiwarka