Dane kontaktowe

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach
41-404 Mysłowice, ul. Fabryczna 10

NIP: 222-077-60-11
REGON: 278268320
Numer KRS: 0000214452
Kapitał zakładowy: 100 740 000 zł

Biuro Obsługi Klienta - od godziny 7:00 do 17:00
(32) 223-59-39

e-mail: mpwik@mpwikmyslowice.pl

Sekretariat - od godziny 8:00 do 16:00

tel. (32) 223-59-30

fax (32) 223-43-10


Aktualności

 1. Projekt budowlany sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ulicy Laryskiej, od ulicy Brzezińskiej do ulicy 3-go Maja

  05-11-2015 MPWiK Mysłowice

  Projekt budowlany sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ulicy Laryskiej, od ulicy Brzezińskiej do ulicy 3-go Maja - miniatura

  Szanowni Mieszkańcy ulicy Laryskiej,

  informujemy, że Pracownia projektowa Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach przystąpiła do opracowywania projektu pn. „Projekt budowlany sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ulicy Laryskiej, od ulicy Brzezińskiej do ulicy 3-go Maja”. W związku z powyższym pracownicy spółki MPWiK będą kontaktować się z Państwem osobiście w celu podpisania „Zezwolenia na wejście w teren dla celów budowy, wymiany i eksploatacji urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych” na Państwa posesji.

  Projekt budowlany sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ulicy Laryskiej, od ulicy Brzezińskiej do ulicy 3-go Maja - czytaj więcej

 2. Sekcja Projektowa Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach

  26-10-2015 MPWiK Mysłowice

  Sekcja Projektowa Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach - miniatura

  Uwzględniając niedogodności mieszkańców związane z częstszymi awariami na sieci wodociągowej i brakami wody, spółka MPWiK zleciła firmom zewnętrznym zaprojektowanie wymiany sieci wodociągowej m.in. dla ulic Jodłowej, Białobrzeskiej, Ziętka, Janowskiej, Murckowskiej-Piastów Śląskich, Obrońców Westerplatte i PCK-bocznej. Trwa również projektowanie nowego wodociągu dla Osiedla Sigmy Janowskie z uwagi na lokalizację sieci na terenie działek, co bardzo utrudnia naprawę awaryjnych odcinków. Firma PLATAN na zlecenie MPWiK projektuje również wymianę rurociągu przesyłowego położonego wzdłuż ulicy Wybickiego. Usprawniona sieć będzie stanowić zasilanie rezerwowe dla dzielnicy Wesoła. Spółka uwzględniła również w swoich planach projekty rozbudowy sieci kanalizacyjnej w ulicach Cichej-Wiejskiej, Konopnickiej i Kosztowskiej-bocznej. Przedstawiciele firm projektujących, tj. Biura Projektów Graficznych PLATAN z Bierunia oraz Zakładu Robót Inżynieryjnych CHROBOK z Bojszów, będą odwiedzać mieszkańców wyżej wymienionych ulic w celu podpisania przez zainteresowanych zgód na wejścia na teren dla posesji, przez które będą przechodzić projektowane sieci.

  Sekcja Projektowa Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach - czytaj więcej

 3. Trwają prace na ulicy Migdałowej, Dolnej, Ziętka – bocznej

  16-10-2015 MPWiK Mysłowice

  Trwają prace na ulicy Migdałowej, Dolnej, Ziętka – bocznej - miniatura

  We wrześniu br. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji rozpoczęło budowę sieci kanalizacyjnej w ulicy Dolnej. Wykonawcą inwestycji jest lokalna firma Budomax sp. z o.o. Zakres prac obejmuje budowę 322 mb sieci kanalizacyjnej oraz 105 mb przyłączy do posesji. Inwestycja ta pozwoli na korzystanie z miejskiej sieci kanalizacyjnej 33 mieszkańcom.

  Trwają prace na ulicy Migdałowej, Dolnej, Ziętka – bocznej - czytaj więcej

 4. Zbycie zbędnego składnika majątku – zaproszenie do negocjacji

  Zbycie zbędnego składnika majątku – zaproszenie do negocjacji - miniatura

  Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mysłowicach zaprasza do negocjacji których przedmiotem jest sprzedaż nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Oświęcimskiej 52.

  Zbycie zbędnego składnika majątku – zaproszenie do negocjacji - czytaj więcej

Wyszukiwarka