Witamy w MPWiK Mysłowice

Witamy na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Mysłowicach i zapraszamy do zapoznania się z nią.


Aktualności

 1. Komunikat-brak wody na Laryskiej

  Informujemy, iż w związku z awarią sieci wodociągowej w dniu 21.04.2014 r. nastąpi przerwa w dostawie wody na całej długości ulicy Laryskiej.

  Przewidywany okres wyłączenia: 10:30-16:00

  Za wynikłe uciążliwości przepraszamy.

 2. Życzenia świąteczne

  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu pogodnych i spokojnych świąt, wiele radości przy świątecznym stole oraz mokrego lanego poniedziałku!

  mpwik2

 3. Zmiana czasu pracy w dniu 18.04.2014r. (Wielki Piątek)

  Informujemy, iż w najbliższy piątek tj. 18.04.2014r. Biuro Obsługi Klienta oraz Kasa Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach będą czynne do godziny 16:00.

 4. Podsumowanie I etapu prac na Wielkiej Skotnicy

  15-04-2014

  Podsumowanie I etapu prac na Wielkiej Skotnicy - miniatura

  Styczeń bieżącego roku z pewnością na długie lata pozytywnie zapisze się w pamięci mieszkańców Mysłowic.W styczniu bowiem, rozpoczęły się prace związane z modernizacją infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w ulicy Wielkiej Skotnicy w Mysłowicach.
  W przedsięwzięcie zaangażowane było Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji z Mysłowic oraz przez wzgląd na poziom trudności wykonywanych prac, trzy firmy zewnętrzne: Per Aarsleff Polska Sp. z o.o., Budomax oraz BM AQUA Będzin.

  Podsumowanie I etapu prac na Wielkiej Skotnicy - czytaj więcej

Wyszukiwarka