Witamy w MPWiK Mysłowice

Witamy na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Mysłowicach i zapraszamy do zapoznania się z nią.


Aktualności

 1. Uwaga - ograniczenie wody

  04-08-2015

  Z uwagi na występujące wysokie temperatury prosi się mieszkańców Mysłowic o ograniczenie korzystania z wody w godzinach 15:00 – 23:00 – dotyczy podlewania ogródków, napełniania basenów oraz mycia samochodów.

 2. Zbycie zbędnego składnika majątku – zaproszenie do negocjacji

  Zbycie zbędnego składnika majątku – zaproszenie do negocjacji - miniatura

  Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mysłowicach zaprasza do negocjacji których przedmiotem jest sprzedaż nieruchomości zlokalizowanej przy ul Oświęcimskiej 52.

  Zbycie zbędnego składnika majątku – zaproszenie do negocjacji - czytaj więcej

 3. INFORMACJA DLA KLIENTÓW REJESTRUJĄCYCH SIĘ W USŁUDZE POWIADAMIANIA O AWARIACH I PRZERWACH W DOSTAWIE WODY

  Informujemy, iż w związku ze zmianą ustawy o prawach konsumenta, a tym samym regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną dla Użytkowników usługi powiadamiania o awariach i przerwach w dostawie wody (do którego formularz rejestracyjny znajduje się pod poniższym adresem: http://www.mpwikmyslowice.pl/formularz.php), przedstawiamy Państwu następujące zmiany:
  Usługi świadczone są _nieodpłatnie_, natomiast w przypadku, gdy Użytkownik rejestruje się po raz pierwszy do Systemu SISMS musi potwierdzić zapoznanie się z regulaminem.
  W kanale wiadomości SMS oznacza to jednorazowe wysłanie wiadomości SMS o treści _ZGODA_ na numer 661 000 112. Opłata za wysłanie SMS-a jest zgodna z taryfą operatora telefonu Użytkownika.

  INFORMACJA DLA KLIENTÓW REJESTRUJĄCYCH SIĘ W USŁUDZE POWIADAMIANIA O AWARIACH I PRZERWACH W DOSTAWIE WODY - czytaj więcej

 4. Podsumowanie I kwartału pracy…

  Kwiecień, a wraz z nim wiosna i większe możliwości, to dobry czas na dokonanie podsumowania pierwszego kwartału bieżącego roku oraz dokładne rozplanowanie dalszych działań Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach.

  Podsumowanie I kwartału pracy… - czytaj więcej

Wyszukiwarka