Witamy w MPWiK Mysłowice

Witamy na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Mysłowicach i zapraszamy do zapoznania się z nią.


Aktualności

 1. Zmiana godzin pracy w okresie świątecznym

  W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym informujemy, iż w dniu 24 grudnia (Wigilia) oraz 31 grudnia (Sylwester) nastąpi zmiana godzin pracy Biura Obsługi Klienta oraz Kasy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach.

  24.12.2014 r. środa
  (WIGILIA) 7:00-12:00

  31.12.2014 r. środa
  (SYLWESTER) 7:00-12:00

  Zmiana godzin pracy w okresie świątecznym - czytaj więcej

 2. Opóźnienia w realizacji rozliczeń z tytułu Polecenia Zapłaty

  Uprzejmie informujmy, iż w związku z problemami technicznymi związanymi z wdrożeniem nowej wersji modułu do obsługi Poleceń Zapłaty w PKO Banku Polskim, wystąpiły problemy w przesyłaniu komunikatów obciążeń rachunków kontrahentów. Bank aktualnie prowadzi prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności modułu. Za opóźnienia w realizacji rozliczeń z tytułu Polecenia Zapłaty bardzo przepraszamy.
  Informujemy również, że dla dokumentów objętych tym problemem nie będą naliczane odsetki, ani nie będą wysyłane wezwania do zapłaty.

 3. Podsumowania, plany i inwestycje w MPWiK!

  Podsumowania, plany i inwestycje w MPWiK! - miniatura

  Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach nie próżnuje, co wielokrotnie zauważają mieszkańcy naszego miasta . Gdyż każdego dnia realizując strategię tworzenia podstaw solidnej firmy wodociągowej pracownicy przedsiębiorstwa dokładają wszelkich starań, aby stan sieci w mieście znacząco się poprawił, a życie mieszkańców w coraz mniejszym stopniu utrudniane było przez przerwy w dostawie wody czy trudności komunikacyjne.

  Podsumowania, plany i inwestycje w MPWiK! - czytaj więcej

 4. Rekordowo dużo pracy w pierwszym półroczu 2014- a co przed nami?

  MPWiK Mysłowice

  Rekordowo dużo pracy w pierwszym półroczu 2014- a co przed nami? - miniatura

  Lipiec to dobry czas na dokonanie podsumowania pierwszego półrocza, które w roku bieżącym dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji jest wyjątkowo obfite w prace.

  Rekordowo dużo pracy w pierwszym półroczu 2014- a co przed nami? - czytaj więcej

Wyszukiwarka