Aktualności

 1. Konferencja prasowa z okazji 10-lecia istnienia MPWiK

  18-06-2014

  DSC06838

  W ubiegły wtorek 12 czerwca o godzinie 12 w siedzibie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach odbyła się konferencja prasowa, podsumowująca 10 lat działalności spółki.

  Konferencja prasowa z okazji 10-lecia istnienia MPWiK - czytaj więcej

 2. Prace wodno-kanalizacyjne na Wielkiej Skotnicy zakończone!

  Prace wodno-kanalizacyjne na Wielkiej Skotnicy zakończone! - miniatura

  Ostatnie pół roku obfitowało w wiele prac związanych z wymianami oraz remontami sieci wodnej i kanalizacyjnej. Jednak najbardziej znaczącą inwestycją zrealizowaną w ostatnich latach na terenie Mysłowic jest z pewnością modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w ulicy Wielkiej Skotnicy w Mysłowicach.

  Prace wodno-kanalizacyjne na Wielkiej Skotnicy zakończone! - czytaj więcej

 3. Płać tylko za swoje zużycie wody!

  Koszty zużycia wody czy odprowadzania ścieków niejednokrotnie zastanawiają mieszkańców – skąd się biorą te taryfy? Otóż mają one kilka przyczyn. Przede wszystkim, Mysłowice nie posiadają własnego ujęcia wody i każdą jej ilość muszą kupować od Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów.

  Płać tylko za swoje zużycie wody! - czytaj więcej

 4. Podsumowanie I etapu prac na Wielkiej Skotnicy

  15-04-2014

  Podsumowanie I etapu prac na Wielkiej Skotnicy - miniatura

  Styczeń bieżącego roku z pewnością na długie lata pozytywnie zapisze się w pamięci mieszkańców Mysłowic. W styczniu bowiem, rozpoczęły się prace związane z modernizacją infrastruktury wodno-kanalizacyjnej w ulicy Wielkiej Skotnicy w Mysłowicach.
  W przedsięwzięcie zaangażowane było Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji z Mysłowic oraz przez wzgląd na poziom trudności wykonywanych prac, trzy firmy zewnętrzne: Per Aarsleff Polska sp. z o.o., Budomax oraz BM AQUA Będzin.

  Podsumowanie I etapu prac na Wielkiej Skotnicy - czytaj więcej

 5. MPWiK pracuje pełną parą!

  MPWiK pracuje pełną parą! - miniatura

  Awarie na sieci wodociągowej, a co za tym idzie - częste wyłączenia wody, to dla mysłowiczan codzienność. Powodem tego typu sytuacji jest opłakany stan znacznej długości sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w Mysłowicach. Jednak strategia przyjęta przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Mysłowicach, która zakłada szereg napraw ograniczających dalsze utrudnienia dla mieszkańców, jest na bieżąco realizowana.

  MPWiK pracuje pełną parą! - czytaj więcej

 6. Zgłoszenie nielegalnego poboru wody lub odprowadzenia ścieków

  informacja

  Zgłoszenie nielegalnego poboru wody lub odprowadzenia ścieków - czytaj więcej

 7. Nowa usługa w MPWiK Mysłowice

  17-04-2012

  Informujemy wszystkich mieszkańców o wprowadzeniu nowej usługi:

  Opróżnianie zbiorników bezodpływowych (szamb) i transport nieczystości ciekłych do oczyszczalni ścieków.

  Koszt:

  - 150 zł netto do 7 m3 ścieków na terenie miasta Mysłowice (100 zł netto następne kursy z tego samego zbiornika, w ramach tego samego zlecenia)

  Dodatkowe informacje udzielane są w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Fabrycznej 10
  lub pod numerem telefonu : (32) 223-59-39.

  Wniosek o wykonanie tej usługi znajduje się w dziale "Obsługa Klienta- BOK/wnioski".
  LINK

  Nowa usługa w MPWiK Mysłowice - czytaj więcej

 8. Wzmożone kontrole - uniknij kary!

  23-05-2011

  Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mysłowicach informuje, że w wyniku przeprowadzonych kontroli prawidłowości odprowadzania ścieków do sieci kanalizacyjnej z nieruchomości na terenie miasta Mysłowice wykazano nielegalne zrzuty ścieków do sieci kanalizacyjnej.

  W związku z powyższym, informujemy właścicieli nieruchomości, bezumownie korzystających z sieci kanalizacyjnej, że należy zgłosić się w siedzibie MPWiK przy ul. Fabrycznej 10 w Mysłowicach, w godzinach od 7.00 do 17.00, do Biura Obsługi Klienta celem podpisania umowy. Podpisanie umowy przez właścicieli nieruchomości do dnia 30 czerwca 2011 r. nie będzie wiązało się z konsekwencjami karnymi za bezumowne korzystanie z sieci kanalizacyjnej.

  Natomiast, po upływie tego terminu zostaną przeprowadzone wzmożone kontrole, które w przypadku wykrycia nielegalnych zrzutów, skutkować będą sankcjami wynikającymi z przepisów Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków z dnia 7 czerwca 2001 r. (DZ. U. z dnia 13.07.2001 r. ze zmianami).

  Kontakt: Biuro Obsługi Klienta (32) 223 59 39

  Wzmożone kontrole - uniknij kary! - czytaj więcej

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10


Wyszukiwarka