Aktualności

 1. Informacja

  26-10-2018 MPWiK Mysłowice

  Szanowni Mieszkańcy,

  inwestycja przy ul. Laryskiej dobiega końca. Wymieniliśmy półtora kilometra wodociągu oraz ponad kilometr przyłączy. Nowo wybudowana sieć uzyskała pozytywny wynik badań fizyko-chemicznych, co pozwala na wpięcie nowych odcinków w istniejący układ dostarczania wody, co wiąże się z koniecznością wyłączenia z eksploatcji awaryjnej sieci. Dlatego też od 26 października od godz. 22 do 27 października do godz. 13 mogą wystąpić braki w dostawie wody przy ul. Laryskiej, Orzeszkowej, Leśnej, Pukowca, Topolowej, Transportowców, Fabrycznej, Słoneczne Wzgórze i Brzozowej.

  Informacja - czytaj więcej

 2. Zmiany godzin pracy Biura Sprzedaży

  25-09-2018

  Szanowni Mieszkańcy,

  Od 1 października nasze Biuro Sprzedaży zmienia godziny pracy.
  W poniedziałki będzie czynne w godzinach 7:00 - 17:00, a od wtorku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00.

  Zapraszamy do kontaktu.

  Zmiany godzin pracy Biura Sprzedaży - czytaj więcej

 3. OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY

  Spółka Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mysłowicach sprzeda następujący asortyment armatury:

  OGŁOSZENIE SPRZEDAŻY - czytaj więcej

 4. Informacja o przedłużeniu obowiązywania taryfy

  W związku z wydaną decyzją Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie nr GL.RET.070.7.136/2.2018.EK z dnia 24 maja 2018 zgodnie z art. 24 g Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, informujemy że dotychczasowa taryfa za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na terenie miasta Mysłowice obowiązuje do dnia wejścia w życie nowej taryfy.

  Informacja o przedłużeniu obowiązywania taryfy - czytaj więcej

 5. Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ul. Laryskiej

  Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mysłowicach, informuje o uruchomieniu procedury wyłonienia Wykonawcy postępowania o nr sprawy PN/01/06/2018 pn.: „Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ul. Laryskiej”, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego przy wykorzystaniu platformy Proebiz.

  Budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w ul. Laryskiej - czytaj więcej

 6. Informacja

  12-06-2018 MPWiK Mysłowice

  Szanowni Mieszkańcy,

  informujemy, że prace naszego operatora sieci telefonicznej zakończyły się pomyślnie. Numer do dyspozytorni działa bez zarzutu. Zapraszamy do kontaktu - 32/ 223-59-42.

  Informacja - czytaj więcej

 7. Informacja

  18-05-2018 MPWiK Mysłowice

  Szanowni Mieszkańcy,

  jak informowaliśmy wczoraj, nasz dostawca usługi hostingowej miał problemy techniczne. Nasza prośba o szybką interwencję poskutkowała. Awaria systemu informatycznego, która uniemożliwiała pobieranie wniosków z naszej witryny internetowej została opanowana. Strona funkcjonuje bez zarzutów.
  Zachęcamy do korzystania.

  W imieniu dostawcy usług internetowych przepraszamy za przejściowe utrudnienia.

  Informacja - czytaj więcej

 8. Informacja

  17-05-2018 MPWiK Mysłowice

  Ważne

  Szanowni Mieszkańcy,
  awaria systemu informatycznego, która uniemożliwia pobieranie wniosków z naszej strony internetowej jest efektem problemów technicznych z jakimi się zmaga dostawca usługi hostingowej. Firma obsługująca stronę już interweniuje. O rozwiązaniu problemu niezwłocznie poinformujemy.

  Za utrudnienia przepraszamy.

  Informacja - czytaj więcej

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10


Wyszukiwarka